Categories: Reklāmraksti

TOP 3 ātrā kredīta priekšrocības

Netcredit

Plašajā aizdevumu piedāvājumā ir samērā viegli atrast konkrētai situācijai piemērotāko risinājumu, ja vien zina, kādam aizdevumam pieteikties. Stabili pieprasīts Latvijas aizņēmēju vidū ir ātrais kredīts, ko parasti izmanto, lai tiktu galā ar neparedzētiem ikdienas tēriņiem. Lasi šajā rakstā par ātrā aizdevuma plusiem un uzzini, kur meklēt sev piemērotāko piedāvājumu!

1. Ātrais kredīts var palīdzēt īslaicīgos sarežģījumos

Situācijas, kad ir nepieciešama papildu nauda, var iedalīt divās lielās kategorijas – īstermiņa un ilgtermiņa finanšu grūtības. Pie pirmās kategorijas pieder pēkšņi rēķini, negaidīts datora vai transportlīdzekļa remonts, steidzama nepieciešamība pēc konkrētas preces, ārkārtas vizīte pie ārsta. Pie otrās – lieli un ieplānoti pirkumi, mājokļa remonts, ceļojums, svinības, ilgstoša ārstēšanās.

Ja vajadzīgā naudas summa ir salīdzinoši neliela, un apjomīgs patēriņa kredīts nav nepieciešams, palīdzēt var ātrais aizdevums. Tas pilda neatliekamās finanšu palīdzības funkcijas, tam ir samērā neliels kredītlimits – aptuveni līdz 500 eiro, un to var saņemt daudz ātrāk nekā parastu aizdevumu.

2. Ātrais kredīts ir pieejams internetā

Neviena banka nepiešķir aizdevumu 100 eiro apmērā, bet kredītkartes Latvijas iedzīvotāju vidū nav tik ļoti izplatītas kā Rietumos, tāpēc ātrie aizdevumi internetā ir viens no operatīvākajiem veidiem, kā iegūt papildu naudu steidzamiem tēriņiem.

Pieteikšanās ātrajam kredītam, pieteikuma izskatīšana un naudas pārskaitīšana notiek tiešsaistē, un viss process aizņem mazāk nekā pusstundu. Pateicoties tam, ātrajam kredītam var pieteikties aizņēmējam ērtā vietā un laikā.

3. Ātrais kredīts ir diskrēts finanšu pakalpojums

Nevienam nepatīk stāstīt par grūtām situācijām un atklāt aizdevuma iemeslus svešiem cilvēkiem. Ātrie kredīti tiek izsniegti bez galvojuma un ķīlas, tāpēc kredīta noformēšanā netiek iesaistītas trešās puses. Aizdevējs var pieprasīt potenciālu aizņēmēju uzrādīt bankas konta izrakstu vai izziņu no darbavietas, taču pats nesazinās ar klienta darba devēju. Komunikācijā ir iesaistītas tikai divas puses – kredīta devējs un aizņēmējs.

Visi ātrie kredīti internetā strādā pēc līdzīga principa, taču neviens aizdevuma nav pilnībā identisks citam. Lai izprastu aizdevumu nianses un izdarītu pareizu izvēli, vienmēr salīdzini ātros kredītus pirms pieteikšanās. Visērtāk to var izdarīt, izmantojot speciālo Netcredit.lv platformu.

Ātro kredītu salīdzināšanas instrukcija

NetCredit platformā ir atrodami visi ātrie kredīti internetā, kas ir pieejami Latvijas iedzīvotājiem. NetCredit nenodarbojas ar aizdevumu izsniegšanu, taču nodrošina iespēju ērti un ātri salīdzināt desmitiem dažādu piedāvājumu. Veicot šo darbu patstāvīgi, Tu iztērēsi ne vienu vien stundu, bet ar NetCredit kredītu salīdzināšanu var paveikt pāris minūtēs.

Ātros aizdevumus var salīdzināt pēc daudziem parametriem, no kuriem svarīgākie ir:

  • kredītlimita apjoms;
  • atmaksas termiņš;
  • procentu likme;
  • klientu vecuma robežas.

Aizdevumus var atlasīt arī pēc specifiskiem raksturojumiem, tādiem kā:

  • pirmais kredīts ar 100% atlaidi komisijas maksai;
  • kredīts bez oficiālas darbavietas;
  • kredīts ar sliktu kredītvēsturi.

Papildus parocīgajām salīdzināšanas tabulām, NetCredit platformā var atrast arī citu noderīgu informāciju par kredītiem: aizdevēju profilus, detalizētus aizdevumu veidu aprakstus, atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem un lietotāju pieredzes stāstus. Ielūkoties NetCredit platformā ir vērts arī tad, ja tuvākajā nākotnē negrasies noformēt īstermiņa aizdevumu, jo finanšu pratība un zināšanas par kreditēšanas nozari ir noderīgas ikvienam mūsdienu cilvēkam.

Ātrais kredīts ir noderīgs pakalpojums, kas jāizmanto prātīgi. Ienāc Netcredit.lv mājaslapā un iemāciet salīdzināt aizdevumus un aizņemties atbildīgi!