Categories: Reklāmraksti

Vai kredītlīnija var palīdzēt Tev atjaunot mājokļa iekārtojumu?

Kredītlīnija remontam

Foto: Shutterstock.com

Neviens mājoklis nav iedomājams bez piemērotām mēbelēm. Tām ir gan praktiska nozīme – krēsls sēdēšanai, galds gatavošanai, rakstīšanai u.c., gulta gulēšanai u.tml. – gan arī telpas dizaina un noskaņas piešķiršanas nozīme. Gan interjera dizaineru, gan sabiedrības viedokļi par to – labāk izmantot pilnīgi jaunas mēbeles vai restaurēt vecās – dalās divās grupās: vieni uzskata, ka, veidojot jaunu dizainu ir nepieciešamas pilnīgi jaunas mēbeles, turklāt jau kādu laiku kalpojušās mēbeles esot uzkrājušas negatīvu enerģiju, savukārt otra grupa ir pārliecināta, ka nav nekā labāka par restaurētām mēbelēm, ko prasmīgas rokas var pārvērst līdz nepazīšanai, tādējādi sniedzot iespēju izveidot jaunu dizainu ar krāsu palīdzību. Neatkarīgi no tā, ar kuru viedokļu grupu saskan Tavi uzskati, skaidrs ir viens – abos gadījumos ir nepieciešami ievērojami finanšu ieguldījumi. Kādi ir katras iespējas – jaunu un restaurētu mēbeļu – priekšrocības, un atbildi uz jautājumu “Vai kredītlīnija var palīdzēt Tev atjaunot mājokļa iekārtojumu?” uzzini raksta turpinājumā!

Jaunas mēbeles – jauns sākums

Iedomājies to mirkli, kad Tu izpako tikko nopirktu, pilnīgi jaunu kumodi. Iedomājies jaunas, svaigas mēbeles smaržu. Tajā ir kas īpašs. Un iedomājies sajūtu, kāda ir, atbrīvojoties no visām mēbelēm, kas iepriekš atradušās Tavā mājoklī, un tad to vietā ienesot pilnīgi jaunas mēbeles:

  • tās nav aplupušas, saskrāpētas, sasistiem stūrīšiem vai plaisām;
  • šķiet, ka Tu nupat esi atbrīvojies no pagātnes nastas;
  • sajūta ir tuvu tai, kāda ir ievācoties jaunā dzīvoklī.

Tas viss dod iespēju izbaudīt it kā jaunas dzīves sākšanu, un katrs jauns sākums nozīmē jaunas iespējas, jaunus sasniegumus, kaut ko vēl nepieredzētu un īpašu. Un ir taču patīkami arī sevi palutināt ar iepirkšanos, vai ne? Jaunu mēbeļu galvenās priekšrocības ir garantija, ka tās nesalūzīs kuru katru mirkli, kā to varētu izdarīt, piemēram, vecais krēsls, un augstāk minētā sajūta, ka Tu it kā sāc jaunu dzīvi, kas var būt milzīgs motivators un atspēriena punkts spožai nākotnei.

Restaurētas mēbeles ar īpašu auru

Restaurēto mēbeļu maģija slēpjas to patiesi unikālajā un neatkārtojamajā aurā. Katrai mēbelei ir savs stāsts, savukārt Tev ir atmiņas, kas atgriežas prātā asociāciju, saistītu ar konkrētām mēbelēm, dēļ, piemēram, tieši tajā Ulmaņlaiku skapī Tu pirmo reizi slēpies, spēlējot paslēpes, vai tieši uz tā galda Tu uzrakstīji savu pirmo mīlestības vēstuli. Šīs atmiņas un restaurēto mēbeļu aura ir kas unikāls un neatkārtojams, tādēļ ir to lielākā priekšrocība. Ar restaurētām mēbelēm ir iespējams radīt mājoklī īpašu, neatkārtojamu auru. Tas attiecas gan uz Tevis paša īpašumā bijušajām vecajām un atjaunotajām mēbelēm, gan uz tām, kas iegūtas no citiem un atjaunotas speciāli Tavam mājoklim.

Kredītlīnija – palīgs dizaina realizēšanā

Gan jaunu mēbeļu iegāde, gan veco restaurēšana prasa lielus finansiālos ieguldījumus, un gadījumā, ja Tev pietrūkst naudas šo izmaksu segšanai, ņem palīgā kredītlīniju! Vairāk par šo aizdevuma veidu uzzini Credit24 mājaslapā!

Aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savu maksātspēju!